ورود/ثبت نام

حساب کاربری

معرفی به دوستان

خروج

لطفا صبر کنید...

جست‌و‌جو در آیتونز

جست‌و‌جو

تخفیف خرید

کد معرفی

شرایط استفاده از خدمات آی‌تونز

وب‌سایت و اپلیکیشن آی‌تونز توسط شرکت موسسه فرهنگی دیجیتال کلید طلایی جهان معاصر طراحی گردیده است و تحت شرایط زیر به ارائه خدمات می‌پردازد. لذا این شرایط به‌عنوان یک قرارداد الزام‌آور بر روابط بین کاربر و شرکت حاکم خواهد بود. بنابراین ضروری است پیش از استفاده از خدمات آی‌تونز، این شروط را به‌دقت مطالعه فرمایید. استفاده از آی‌تونز به‌منزله‌ی قبول تمامی شرایط ذیل است و هرگونه ادعا یا اعتراض آتی در این خصوص را بلااعتبار می‌‌نماید.

خدمات

به تمامی کالاها و خدمات موجود در اپلیکیشن و وب‌سایت آی‌تونز، خدمات گفته می‌شود.

حساب کاربری

برای خرید آلبوم لازم است هر کاربر اقدام به ایجاد یک حساب کاربری در آی‌تونز نماید. هر شخص تنها مجاز به ایجاد یک حساب کاربری در آی‌تونز است. هر کاربر مسئولیت صحت اطلاعات مندرج در حساب کاربری را می‌‌پذیرد و متعهد می‌‌شود که در صورت تغییر در هر بخش از این اطلاعات، حساب کاربری خود را در آی‌تونز به‌روز نماید. وارد کردن اطلاعات نادرست و غیردقیق ممکن است منجر به محرومیت کاربر از خدمات شود و کاربر نمی‌‌تواند به این موضوع معترض گردد. هر کاربر با ثبت‌نام در آی‌تونز و ایجاد حساب کاربری به نام خود صحت انتساب تمام پیام‌‌های صادره ازحساب کاربری خویش را پذیرفته و در نتیجه حق هرگونه اعتراض یا ادعای آتی (مبنی بر انکار، تردید یا جعل داده‌ی پیام‌های ارسالی) را از خویش سلب و اسقاط می‌‌نماید. هزینه‌‌های استفاده از خدمات و سایر هزینه‌‌های مرتبط و نحوه‌ی پرداخت آن برای استفاده از خدمات آی‌تونز شما نیاز به اینترنت خواهید داشت. هزینه های مرتبط با اینترنت مربوط به شما خواهد بود. هزینه های مربوط به استفاده از خدمات و خرید کالا در اپلیکیشن نمایش داده خواهد شد اما ممکن است هزینه هایی همچون مالیات ارزش افزوده در مراحل بعدی به آن افزوده شود. آی‌تونز مختار خواهد بود که هزینه های خدمات و کالاهای عرضه شده را هرزمان که نیاز باشد تغییر دهد. شرکت ممکن است کدهایی به منظور هدیه به کاربر ارائه کند که با وارد کردن این کدها در اپلیکیشن، یا درصدی یا مبلغ ثابتی از مبلغ خرید کاسته می‌شود. تعیین مهلت استفاده از آنها، منوط به تشخیص و صلاحدید شرکت بوده و در صورت عدم تعلق کدهای مذکور، کاربر حق طرح هیچگونه ادعا و اعتراضی را در این خصوص نخواهد داشت. کاربران می‌پذیرند که اجازۀ انتقال یا فروش کدها را به اشخاص دیگر ندارند. همچنین کاربران مجاز نیستند این کدها را به صورت عمومی منتشر کنند - حتی اگر شرکت در فضاهای عمومی به نحوی که در دسترس عموم است، این کدها را منتشر کرده باشد - مگر اینکه شرکت رسماً این اجازه را به آنها داده باشد. کاربر می‌پذیرد کدهایی که برای کاهش هزینه به وی داده می‌شود، ممکن است منقضی شوند. از آنجایی که شرکت برای ارائه این کدها هزینه ای از کاربر دریافت نمی‌کند، این حق برای شرکت محفوظ است که مبلغ یا درصد تاثیر این کدها را حتی پس از انتشار آنها تغییر دهد یا در صورت لزوم آنها را باطل کند. همچنین درصورتی که شرکت تشخیص دهد که استفاده از این کد به دلیل خطای فنی یا تخلف صورت گرفته و یا غیر قانونی بوده است می‌تواند این کدها را باطل یا حذف کند.

مالکیت حقوق معنوی اپلیکیشن آی‌تونز

مالکیت اپلیکیشن و وب‌سایت آی‌تونز و تمام ملحقات آن (از جمله نام، علامت تجاری و خدمات ارائه‌شده تحت این نام و ...) متعلق به موسسه فرهنگی دیجیتال کلید طلایی است. کاربران حق ندارند هیچگونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد (Source Code) اپلیکیشن آی‌تونز شامل دیکامپایل(Decompile) ، مهندسی معکوس(Reverse Engineering) یا فعالیت‌های مشابه انجام دهد، مگر اینکه اجازۀ چنین کاری به صورت قانونی صادر شده باشد. کاربران مجاز نیستند با استفاده از روش‌های Framing یا Mirroring یا روش‌های دیگر نسخۀ دیگری از خدمات آی‌تونز را روی سرورهای دیگر ارائه کنند. همچنین کاربر مجاز نیست در اپلیکیشن آی‌تونز یا در روش ارائۀ خدمات تغییر یا اخلالی ایجاد کند. کاربران حق ندارند نرم‌افزار یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری (Indexing)، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده‌کاوی روی خدمات اجرا کنند. کاربران حق ندارند هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیرقانونی و غیر متداول به هیچ بخش از سامانۀ آی‌تونز یا سامانه‌های مرتبط با آی‌تونز انجام دهند.

تعهدات عمومی کاربر

کاربر مجاز نیست حساب کاربری خود را برای استفاده در اختیار دیگر اشخاص قرار دهد یا آن را به هر نحو به دیگری منتقل نماید. در صورت تخلف، مسئولیت تمام اقدامات انجام شده توسط دیگران به‌عهده‌ی صاحب حساب کاربری خواهد بود. مسئولیت تمامی فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری انجام می‌‌شود مطلقاً به‌عهده‌ی شخص کاربر است، در نتیجه ضروری است که کاربر در حفظ اطلاعات حساب کاربری خود، از جمله نام کاربری و رمز عبور، حداکثر اقدامات لازم را مبذول دارد و از این طریق مانع استفاده‌ی دیگران از آن گردد. همچنین ضروری است که کاربر در صورت ظن به دسترسی ثالث به حساب کاربری خود کاربر در اسرع وقت نسبت به تغییر رمز عبور خود اقدام نماید و در صورت لزوم شرکت را مطلع کند تا حساب کاربری مذکور را مسدود نماید. کاربر متعهد است که در استفاده از خدمات آی‌تونز تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران را رعایت کند، اپلیکیشن را برای اهداف قانونی به‌کار گیرد و در همه حال، با در نظر گرفتن حیثیت تجاری اپلیکیشن آی‌تونز و شرکت، مرتکب رفتاری نشود که اعتبار اپلیکیشن را خدشه‌‌دار نماید. کاربر اقرار می‌‌نماید که با افتتاح حساب کاربری در آی‌تونز تنها مجوز استفاده‌ی غیرانحصاری، غیرقابل‌انتقال و محدود از خدمات آن را دریافت می‌‌کند و به این ترتیب مدعی مالکیت یا حقی نسبت به آی‌تونز (اعم از کپی‌رایت، علامت تجاری و سایر حقوق معنوی آن) نیست، در غیر موارد مصرح در این قرارداد اجازه‌ی استفاده از نام و علامت تجاری و خدمات اپلیکیشنی آی‌تونز را ندارد و در همه حال متعهد به رعایت حقوق معنوی شرکت نسبت به اپلیکیشن و ملحقات آن خواهد بود. کاربر می‌‌پذیرد که قرارداد حاضر یک قرارداد قابل رجوع و جایز از سوی شرکت است و شرکت می‌‌تواند هر زمان تنها به صلاحدید خود و بدون نیاز به تدارک هیچ‌گونه دلیلی، یک حساب کاربری را مسدود کند و مانع استفاده‌ی کاربر از خدمات آی‌تونز گردد.

تعهدات شرکت

شرکت متعهد به تلاش برای ارائه‌ی خدمات باکیفیت است و در این راه تلاش می‌‌کند با به‌روزرسانی اپلیکیشن متناسب با نیاز کاربران سطح خدمات ارائه‌شده را ارتقا بخشد. شرکت متعهد به حفظ و حراست از اطلاعاتی است که در نتیجه‌ی استفاده‌ي کاربران از خدمات آی‌تونز در اپلیکیشن ثبت و ذخیره می‌‌شود. این اطلاعات به‌شرح زیر است: • اطلاعاتی که کاربر به‌صورت مستقیم در فرم مشخصات ثبت‌نام (نام، نام خانوادگی، تلفن همراه، سن، قد، وزن، تاریخ تولد)، درخواست مشاوره و ... در اختیار شرکت قرار می‌‌دهد. شرکت متعهد است کلیه تغییرات، اصلاحات و الحاقات قرارداد حاضر را از طریق اپلیکیشن آی‌تونز، ایمیل یا پیامک به کاربران اطلاع دهد. هر کاربر می‌‌تواند عدم تمایل خویش را نسبت به استفاده از خدمات پیامکی اپلیکیشن اعلام کند و تقاضای قطع این خدمات را داشته باشد. در صورت طرح چنین تقاضایی، نظر به امکان ایجاد اختلال در روند خدمت‌رسانی، مسئولیتی متوجه شرکت نیست و کاربر حق اعتراض نخواهد داشت.

محدوده‌ی مسئولیت شرکت

شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص عملکرد اشخاص ثالث - که ممکن است موجب حدوث نقص یا اشکال و ایرادی در حساب کاربری کاربر گردد - نخواهد داشت. شرکت نمی‌‌تواند اجرا شدن اپلیکیشن آی‌تونز را در تمامی سخت‌افزارها، دستگاه‌های تلفن همراه یا شبکه‌های ارتباطی تضمین نماید.

تغییرات قرارداد

شرکت ممکن است شرایط استفاده از خدمات اپلیکیشن آی‌تونز را در طول زمان تغییر دهد. این تغییرات از طریق اپلیکیشن آی‌تونز یا در قالب پیامک و ایمیل به تمامی کاربران اطلاع داده خواهد شد؛ صرف ادامه‌ی استفاده‌ی کاربر از خدمات آی‌تونز، اعلام رضایت نسبت به شرایط جدید و قبول آن تلقی می‌‌گردد.

قانون حاکم و شیوه‌ی حل اختلاف

قرارداد حاضر از هر نظر تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران خواهد بود و در صورت بروز اختلاف طرفین تلاش خواهند کرد تا اختلاف خود را به‌صورت مسالمت‌آمیز و از راه گفت‌وگو حل‌وفصل نمایند. در صورت عدم موفقیت، اختلاف از طریق مراجعه به مراجع قضایی تهران حل‌وفصل خواهد شد.